Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

AYURVEDA RETREAT #3: ajurvédsko-jogový pobyt, Srí Lanka 10/2019

29. septembra 2019 @ 8:00 - 12. októbra 2019 @ 17:00

1590eur

Pozývame vás na náš, už tretí, ajurvédsko- jogový pobyt, ktorý sa uskutoční v októbri 2019. Počas dvoch týždňov budete mať možnosť sa znova zregenerovať, oddýchnuť si a pocítiť doslova na vlastnej koži terapeutické a ozdravné účinky ajurvédy.

Program:

Po príchode do rezortu čaká každého konzultácia a diagnostika s ajurvédskym lekárom. Na základe konzultácie budp každmému nastavené procedúry a terapie. Denne je naplánovaných približne 5 procedúr/terapíí, zabezpečená je plná penzia, pitný režim, ajurvédske byliny/lieky a hodiny jogy. Počas pobytu nás čakajú výlety do okolia (Temple Kanda Viharaya, Bief Garden, Bentota River Safari), škola varenia a prednáška s ajurvédskym doktorom.

Autentický ayurvédsky rezort LALUNA:

Rezort sa nachádza v krásnej tropickej záhrade približne 10 minút od Beruwalla Beach a asi 15 minút od Bentota Beach. Má 7 izieb, z ktorých každá môže byť použitá buď ako jednolôžková alebo dvojlôžková izba. V rezorte sa nachádza bazén, ktorý je naplnený slanou vodou priamo z oceánu. Rezort má niekoľko terapeutických miestností, v ktorých prebieha ayurvédská liečba, priestor na jogu a veľkú záhradu. K dipozícii je wifi a tuk tuky, ktoré Vás kedykoľvek odvezú na pláž a z pláže.

TYPY IZIEB A CENA:

-1.590 euro / osoba
(dvojposteľová izba obsadená dvomi osobami)

– 1.780 euro / osoba
(dvojposteľová izba obsadená jednou osobou)

V cene je ubytovanie, plná ayurvédska penzia, 5 procedúr denne/osoba, konzutlácie s ajurvédskym lekárom, pitný režim, ajurvédske lieky a byliny podľa potreby, hodiny jogy, transfer z/na letisko (1,5 hodina cesty), výlety do okolia, škola varenia.

Do konca júla sa platí záloha 30% z ceny, zvyšok na mieste.

Letenky a víza nie sú v cene pobytu.

V prípade záujmu prosím kontaktujte mňa na info@yogabeats.sk alebo Karin Grofovú na info@ayurveda-kingdom.sk a pre ďalšie info som k dospozícii kedykoľvek, tak kľudne píšte, rada odpoviem. 🙂

Michelle

MichelleKarin

Podrobnosti

Začiatok:
29. septembra 2019 @ 8:00
Koniec:
12. októbra 2019 @ 17:00
Cena:
1590eur

Organizátor

Michala Sabová
Telefón:
+421902055899
Email:
info@yogabeats.sk
Webstránka:
www.yogabeats.sk

Miesto udalosti

Ayur-Yoga Refresh na Srí Lanke 2018
pin Zobraziť mapu Dickwella Beach Dikwella, 81200 Matara Srí Lanka + Google Map
Webstránka:
ayurveda-kingdom.sk