Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

AYURVEDA RETREAT #3: ajurvédsko-jogový pobyt, Srí Lanka 10/2019

september 29 @ 8:00 - október 12 @ 17:00

1780eur

„Srí Lanka je úplným rajom na zemi a ak niekde vedia robiť ajurvédu naozaj profesionálne a s láskou, tak v rezorte Isolabella na juhu ostrova.“ Anna Tásler-Onderková A nielen. Skvelé ajurvédske jedlo, usmiati ľudia, offline režim, šum oceánu, detox tela a hlavy.

Pozývame vás na náš, už tretí, ajurvédsko-jogový pobyt, ktorý sa uskutoční v októbri 2019. Počas dvoch týždňov priamo na pláži pocítite doslova na vlastnej koži terapeutické účinky ajurvédy.

Program:

Po príchode do rezortu čaká každého konzultácia a diagnostika s ajurvédskym lekárom na základe čoho budú nastavené procedúry. Denne je naplánovaných približne 5 procedúr, zabezpečená je plná penzia, pitný režim, ajurvédske byliny/lieky a hodiny jogy (so mnou). Počas pobytu nás čakajú výlety do okolia, škola varenia a prednáška s ajurvédskym doktorom.

Autentický ayurvédsky rezort Isolabella:

Rezort sa nachádza v krásnej tropickej záhrade hneď vedľa pláže. Má 10 izieb, z ktorých každá môže byť použitá buď ako jednolôžková alebo dvojlôžková izba. Dve izby obsahujú dve spálne, čo znamená, že v nich môžu spať aj traja, prípadne štyria hostia. Väčšina izieb je s výhľadom na more, niektoré sú pri bazéne, ktorý je naplnený slanou vodou priamo z oceánu. Rezort má k dispozícií wifi. Denne sa cvičí ráno joga. Okrem toho má rezort štyri terapeutické miestnosti v ktorých prebieha ayurvédská liečba, ktorú absolvujete za zvukov oceánu. A čo je na Isolabella ayurvédskom rezorte tak špeciálne? Už prvý deň po príchode budete cítiť príjemnú, uvoľnenú, rodinnú atmosféru a oázu pokoja.

Typy izieb a cena:

-1.780 euro / osoba
(dvojposteľová izba obsadená dvomi osobami)

– 1.960 euro / osoba
(dvojposteľová izba obsadená jednou osobou)

V cene je ubytovanie, plná ayurvédska penzia, 5/6 procedúr denne/osoba, konzutlácie s ajurvédskym lekárom, pitný režim, ajurvédske lieky a byliny podľa potreby, hodiny jogy, transfer z/na letisko, výlety do okolia a škola varenia.

Do konca augusta sa platí záloha 30% z ceny (prevodom na účet), zvyšok na mieste.

Letenky a víza nie sú v cene pobytu.

V prípade záujmu o rezerváciu či viac infomácií nás, prosím, kontaktujte buď na info@yogabeats.sk alebo na info@ayurveda-kingdom.sk

MichelleKarin

Podrobnosti

Začiatok:
september 29 @ 8:00
Koniec:
október 12 @ 17:00
Cena:
1780eur

Organizátor

Michala Sabová
Telefón:
+421902055899
Email:
info@yogabeats.sk
Webstránka:
www.yogabeats.sk

Miesto udalosti

Ayur-Yoga Refresh na Srí Lanke 2018
pin Zobraziť mapu Dickwella Beach Dikwella, 81200 Matara Srí Lanka + Google Map
Webstránka:
ayurveda-kingdom.sk